HoS Reaktywacja
OSTROVIA OSTRÓW 23
1. Mateusz Kozanecki......... 1 0 - - 1
2. Bartosz Bornmann.......... 0 1 1' 1 3+1
3. Marcin Brucheiser......... 2 3 2' 3 10+1
4. Adam Jaziewicz............ 0 1 d - 1
5. Michał Szczepaniak........ 2 3 3 - 8
GTŻ GRUDZIĄDZ 24
1. Łukasz Dados.............. 3 3 0 2 8
2. Krzysztof Kempiński....... 2' 2 1 0 5+1
3. Arkadiusz Tkaczyk......... 3 2' 0 2 7+1
4. Marcin Kryśkiewicz........ 1 0 3 uw 4
5. Maciej Kierzkowski........ Did not ride
No. Results OS GT OS GT
1: Łukasz Dados, Krzysztof Kempiński, Mateusz Kozanecki, Bartosz Bornmann.............. 1 5 1 5
2: Arkadiusz Tkaczyk, Marcin Brucheiser, Marcin Kryśkiewicz, Adam Jaziewicz............ 2 4 3 9
3: Marcin Brucheiser, Krzysztof Kempiński, Bartosz Bornmann, Marcin Kryśkiewicz........ 4 2 7 11
4: Łukasz Dados, Arkadiusz Tkaczyk, Adam Jaziewicz, Mateusz Kozanecki.................. 1 5 8 16
5: Marcin Kryśkiewicz, Michał Szczepaniak, Bartosz Bornmann, Arkadiusz Tkaczyk......... 3 3 11 19
6: Michał Szczepaniak, Marcin Brucheiser, Krzysztof Kempiński, Łukasz Dados............ 5 1 16 20
7: Michał Szczepaniak, Arkadiusz Tkaczyk, Marcin Kryśkiewicz (uw), Adam Jaziewicz (d).. 3 2 19 22
8: Marcin Brucheiser, Łukasz Dados, Bartosz Bornmann, Krzysztof Kempiński.............. 4 2 23 24
Offline
POLONIA BYDGOSZCZ 32
1. Karol Malecha............. 3 1 3 3 10
2. Paweł Miesiąc............. 2' 3 0 - 5+1
3. Grzegorz Musiał........... 1 2' 0 2' 5+2
4. Michał Robacki............ 3 3 2 1 9
5. Karol Marek............... 3 - - - 3
APATOR TORUŃ 16
1. Adrian Miedziński......... 1 0 3 2 6
2. Dawid Paszko.............. u 0 - - 0
3. Arkadiusz Kalwasiński..... 0 2 2 1 5
4. Grzegorz Wawrzyniak....... 2 1 1' 0 4+1
5. Bonifacy Pędzistolec...... w 1 - - 1
No. Results PO AP PO AP
1: Karol Malecha, Paweł Miesiąc, Adrian Miedziński, Dawid Paszko (u).............. 5 1 5 1
2: Michał Robacki, Grzegorz Wawrzyniak, Grzegorz Musiał, Arkadiusz Kalwasiński.... 4 2 9 3
3: Paweł Miesiąc, Grzegorz Musiał, Grzegorz Wawrzyniak, Bonifacy Pędzistolec (w).. 5 1 14 4
4: Michał Robacki, Arkadiusz Kalwasiński, Karol Malecha, Adrian Miedziński........ 4 2 18 6
5: Karol Malecha, Arkadiusz Kalwasiński, Grzegorz Wawrzyniak, Paweł Miesiąc....... 3 3 21 9
6: Adrian Miedziński, Michał Robacki, Bonifacy Pędzistolec, Grzegorz Musiał....... 2 4 23 13
7: Karol Marek, Grzegorz Musiał, Arkadiusz Kalwasiński, Dawid Paszko.............. 5 1 28 14
8: Karol Malecha, Adrian Miedziński, Michał Robacki, Grzegorz Wawrzyniak.......... 4 2 32 16
Offline
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 28
1. Andrzej Zieja............. 3 2' 1 3 9+1
2. Dawid Kujawa.............. 0 1' - - 1+1
3. Rafał Kurmański........... 1 2 1 - 4
4. Sebastian Smoter.......... 3 0 3 - 6
5. Jarosław Hampel........... 3 3 d 2' 8+1
UNIA LESZNO 19
1. Dariusz Myler............. 1' 1 2' 0 4+2
2. Marcin Musiał............. 2 0 3 1 6
3. Bartosz Wawrzyniak........ 2 0 0 - 2
4. Krzysztof Kasprzak........ 0 3 2 u 5
5. Norbert Kościuch.......... 2 - - - 2
No. Results FA UN FA UN
1: Andrzej Zieja, Marcin Musiał, Dariusz Myler, Dawid Kujawa........................ 3 3 3 3
2: Sebastian Smoter, Bartosz Wawrzyniak, Rafał Kurmański, Krzysztof Kasprzak........ 4 2 7 5
3: Krzysztof Kasprzak, Rafał Kurmański, Dawid Kujawa, Marcin Musiał................. 3 3 10 8
4: Jarosław Hampel, Andrzej Zieja, Dariusz Myler, Bartosz Wawrzyniak................ 5 1 15 9
5: Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Andrzej Zieja, Bartosz Wawrzyniak........... 4 2 19 11
6: Marcin Musiał, Dariusz Myler, Rafał Kurmański, Sebastian Smoter.................. 1 5 20 16
7: Sebastian Smoter, Norbert Kościuch, Krzysztof Kasprzak (u), Jarosław Hampel (d).. 3 2 23 18
8: Andrzej Zieja, Jarosław Hampel, Marcin Musiał, Dariusz Myler..................... 5 1 28 19
Offline
STAL GORZÓW 17
1. Rafał Okoniewski.......... u 3 3 3 9
2. Tai Tacik................. 1 1 0 0 2
3. Giba Charczenko........... 3 uw - - 3 (I)
4. Jakub Śpiewanek........... 0 uw 1 2 3
5. Marcin Dąbrowski.......... 0 0 - - 0
ŻKS KROSNO 31
1. Piotr Spaleniak........... 2' 2 2' 1' 7+3
2. Robert Duma............... 3 2' 3 2 10+1
3. Łukasz Kiersztan.......... 1' 1' 2 1 5+2
4. Mirosław Szczurek......... 2 3 1' 3 9+1
5. Marcin Łysowski........... Did not ride
No. Results ST ŻK ST ŻK
1: Robert Duma, Piotr Spaleniak, Tai Tacik, Rafał Okoniewski (u).............. 1 5 1 5
2: Giba Charczenko, Mirosław Szczurek, Łukasz Kiersztan, Jakub Śpiewanek...... 3 3 4 8
3: Mirosław Szczurek, Robert Duma, Tai Tacik, Giba Charczenko (uw)............ 1 5 5 13
4: Rafał Okoniewski, Piotr Spaleniak, Łukasz Kiersztan, Jakub Śpiewanek (uw).. 3 3 8 16
5: Rafał Okoniewski, Łukasz Kiersztan, Mirosław Szczurek, Tai Tacik........... 3 3 11 19
6: Robert Duma, Piotr Spaleniak, Jakub Śpiewanek, Marcin Dąbrowski............ 1 5 12 24
7: Mirosław Szczurek, Jakub Śpiewanek, Łukasz Kiersztan, Tai Tacik............ 2 4 14 28
8: Rafał Okoniewski, Robert Duma, Piotr Spaleniak, Marcin Dąbrowski........... 3 3 17 31
Offline
ROW RYBNIK 24
1. Roman Chromik............. u u 2 3 5
2. Łukasz Romanek............ 3 2 1' 1' 7+2
3. Łukasz Szmid.............. 2 1' 1 0 4+1
4. Rafał Szombierski......... d 3 3 2 8
5. Konrad Ryszka............. Did not ride
UNIA TARNÓW 23
1. Przemysław Mielcarek...... u 2 2 - 4
2. Miłosz Mielcarek.......... 2 0 0 - 2
3. Jakub Borowski............ 1 1' w 0 2+1
4. Tomasz Budzik............. 3 3 3 3 12
5. Janusz Kołodziej.......... 2 1' - - 3+1
No. Results RO UN RO UN
1: Łukasz Romanek, Miłosz Mielcarek, Roman Chromik (u), Przemysław Mielcarek (u).. 3 2 3 2
2: Tomasz Budzik, Łukasz Szmid, Jakub Borowski, Rafał Szombierski (d)............. 2 4 5 6
3: Tomasz Budzik, Łukasz Romanek, Łukasz Szmid, Miłosz Mielcarek.................. 3 3 8 9
4: Rafał Szombierski, Janusz Kołodziej, Jakub Borowski, Roman Chromik (u)......... 3 3 11 12
5: Tomasz Budzik, Roman Chromik, Łukasz Romanek, Jakub Borowski (w)............... 3 3 14 15
6: Rafał Szombierski, Przemysław Mielcarek, Łukasz Szmid, Miłosz Mielcarek........ 4 2 18 17
7: Roman Chromik, Przemysław Mielcarek, Janusz Kołodziej, Łukasz Szmid............ 3 3 21 20
8: Tomasz Budzik, Rafał Szombierski, Łukasz Romanek, Jakub Borowski............... 3 3 24 23
Offline